Najnovšie recenzie zo sekcie Zážitky

Škola šmyku

Škola šmyku

Pridané: 3. novembra 2011

Zakúpený v ADROP.sk

Som spokojná a aj obdarovaný sa potešil.Bol to rýchly nákup.l

Univerzálny certifikát

Univerzálny certifikát

Pridané: 12. októbra 2011

Zakúpený v ADROP.sk

• Možnost vybrat si podle přání obdarovaného, prodloužení životnosti na 9 měsíců.
  • V česku zakoupený certifikát nelze použít na Slovensku a naopak.

Protože přesně neznám zájmy obdarovaného tak mi vyhovuje, že si může vybrat sám.

Pridané: 11. októbra 2011

• rýchlosť,ústretovosť,flexibilita

maximálne profesionálny prístup,darček sa páčil...už len aby bolo dobré počasie a isť si ho vychutnať :)

Wakeboarding

Wakeboarding

Pridané: 28. augusta 2011

Zakúpený v ADROP.sk

• Vôbec sa mi tá firma neozvala.

prvý krát som nakupovala cez internet a teraz viem že som ani nemala. mala som sa spoľahnúť na dobrý starý spôsob.

Pridané: 22. augusta 2011

• Perfektný zážitok!!!
  • Adrop ponúka to,čo vôbec nedokáže splniť!!!

Bola som spokojná so zážitkom,ale s Adropom vôbec!!!

Pridané: 1. augusta 2011

• SUper

Super

Jazda vo formuli

Jazda vo formuli

Pridané: 1. augusta 2011

(naposledy upravené 1. augusta 2011)

• Dobry instruktori.
  • Vsetko som dostal k dispozicii - prilbu, kuklu, overal atd.
  • Formula bola aj pre vyssich ludi, takze som sa do nej zmestil.
  • Pacilo sa my vsetko.

Vybral som si to preto, pretoze som uz dlhsie tuzil jazdit na formule a konecne to zacal niekto robit na Slovensku, tak som to aj vyuzil.
Na buduce asi vyuzijem jazdu na formule na Slovakiaringu.

Let balónom

Let balónom

Pridané: 13. júla 2011

• krásny pohlad
  • sloboda
  • slušná cena

super zážitok, už som si to raz vyskúšala, ale najradšej by som lietala balónom každý deň :D krásny pohľad, zábava a sloboda v jednom. je to jednoznačne super, každému len odporučovať viem :D

Motokáry - Pachfurth

Motokáry - Pachfurth

Pridané: 28. mája 2011

• Wir sind die Betreiber

Diese Gutschein ist bei uns nicht gültig!
Wir haben keine Vertrag mit diesem Firma!

Liečba mrazom

Liečba mrazom

Pridané: 2. januára 2011

• všetko

super

Pridané: 28. decembra 2010

Zakúpený v Allegria

• splnenie tajných želaní mojich známich
  • telefonické spojenie ... potvrdenie objednávky cez telefon a dohodnutie sa na ďaľších postupok

úžasné som spokojná a verím že aj môj priateľ bude ked si cez vás skočí paraglajdingový zoskok :-)

To najlepšie zo slovenských vín

To najlepšie zo slovenských vín

Pridané: 21. decembra 2010

(naposledy upravené 21. decembra 2010)

• vyborny napad
  • mozno by som predlzila cas ochutnavky, 90 minut mi pride kratko na ocutnavku a vyklad o vinach, nakolko sa ucastnim ochutnavok casto, mam prehlad kolko asi cca ochutnavka trva, aby to nevyznelo ze clovek pride, sup sup a dovidenia

ostatne budem moct hodnotit az po absolvovani zazitku

Pridané: 29. júla 2010

• Ponúkne vám adrenalín
  • Môžete si paragliding vyskúšať a to za dobrú cenu
  • Uspokojí to vašu túžbu po adrenalíne
  • Zážitok,na ktorý budete spomínať celú večnosť

Paragliding-Tandemový let je zážitok,ktorý vo vás vyvolá túžbu lietania.Je to velmi príjemné,ked sa z takej výšky pozeráte dolu.Lietate v dosť velkej výšky a vdaka nej si môžete vychutnať každý okamih,čo hore strávite.Ked si vravíte,že by ste to skúsili,len neviete či je to bezpečné,tak vás môžem urobiť štastnými,lebo paragliding je naozaj dosť bezpečný na to,aby ste si to mohli vyskúšať.Určite ked to vyskúšate neolutujete,že ste sa na to dali.Keby ste sa na toto odhodlali,tak vždy pri každom tandemovom lete musia letieť dvaja,teda vy a inštruktor,takže všetko riadenie bude za vás robiť inštruktor a vy si môžete pokojne obzerať na tú krásnu prírodu.Tandemový let ponúkne určite každému,kto to absolvuje adrenalín,ale hlavne preto,lebo sa budete nachádzať v dosť velkej výške.Môžete si to vykúšať a za výhodnú cenu,takže vám to odporúčam a verte mi,že je to nezabudnutelný zážitok.

Pridané: 27. júla 2010

• Užasný a neporovnatelný zážitok
  • Spomienka vám ostane na celý život
  • Je to velký adrenalín
  • Nemôžu ho vykonať ludia,čo maju problém zo srdcom
  • Podla mna trochu vysoká cena

Tak tandemový zoskok je jeden užasný zážitok,ktorý si treba vyskúšať.Určite je to skvelé padať volným pádom.Chvílkami sa možno budete báť,tak ale bez bátia nemôže byť život.Je to adrenalínový zážitok a pri páde budete určite cítiť ako vám tuhne krv v žilách.Tandemový zoskok je zážitok na celý život a ked si to vyskúšate tak,určite budete mať radosť,že ste to dokázali.Zoskok je bezpečný a nemalo by sa nič stať,lebo je tam pri vás pripútaná jedna osoba,ktorá všetko riadi a organizuje.Je to nadherné,ked z tej výšky vidíte okolie,stromy.No však je to prekrásne,ale nemôžu všetci skákať.Tandemový zoskok môžu vykonať len zdraví ludia a nie ludia,ktorí majú problemy zo srdcom alebo iné vady.Doporučujem tandemový zoskok každej adrenalínovej osobe.

Pridané: 7. júla 2010

Zakúpený v Allegria

• Na odporúčanie známeho som si pozrela stránku Firmy na zážitky.
  • Je to niečo, s čím som sa doposiaľ na Slovensku nestretla.
  • Sú tam rôzne zaujímavé zážitky, ktoré určite ešte využijeme.
  • Tento zážitok som kupovala ako darček. Je to super, ak môžem niekomu darovať pocit - zážitok :-).
  • Jazdu sme zatiaľ ešte nerealizovali, ale objednanie a dohodnutie termínu hodnotím veľmi dobre.

Pridané: 22. júna 2010

• vysoka bezpecnost
  • nezabudnutelny zazitok
  • zazitie neopisatelneho pocitu
  • pre milovnikov adrenalinovych sportov
  • vyssia cena
  • potrebna zdravotna sposobilost

Kazdy kto miluje dobrodruzstvo a adrenalinove sporty by urcite mal vyskusat tandemovy zoskok padakom. Ide o nadherny a neopakovetelny zazitok, ktory moze clovek zazit iba pri volnom pade z lietadla niekolko stoviek metrov k zemi. Tandemovy zoskok je bezpecny tym, ze splu s Vami zoskakuje aj instruktor, ktory riadi cely priebeh zoskoku a tak sa mozete nechat unasat blazenymi pocitmi a nezatazovat hlavu bezpecnostou. V relativne vysokej cene je zahrnuty celkovy komfort zoskoku, instruktazi a potrebneho vybavenia. V pripade tandemoveho zoskoku ako darceku upozornujem na nutnost zistit ci je osoba zdravotne sposobila absolvovat takyto adrenalinovy sport. Vrelo odporucam kazdemu, ktory je zdravy a neboji sa vysok. Oplati sa to zazit.

• uzasny adrenalinovy zazitok
  • nemusite sa spoliehat len na seba
  • v zime sa neskace
  • musite byt zdravi

Tandemovy zoskok patri k najadrenalinovejsim zazitkom, ake si viete predstavit. Cele (vratane pripravy, skolenia, letu a samotneho zoskoku) to trva okolo hodiny a pol. Tuto hodinu a pol si ale zapamatate na cely zvysok zivota. Paci sa mi, ze instruktaz je kratka a pri zoskoku sa nemusite o nic starat, pretoze ste v rukach skuseneho profesionala, ktory sa postara o bezpecne pristatie a Vy si mozete uzivat tento nezabudnutelny zazitok. Mensou nevyhodou tejto ponuky je jej cena, na inetrnete som videl rovnaku ponuku, no o par desiatok Eur nizsia, takze sa oplati hladat. V kazdom pripade tu chcem hodnotit zazitok a nie cenu. A zazitok je to, co si odtial odnesiete (okrem tak vysokej hladiny adrenalinu, aku ste zarucene este nemali) a o com budete s nadsenim rozpravat vsetkym znamym.

Strelecký kokteil

Strelecký kokteil

• vystrielate takmer 100 nabojov zo siestich zbrani
  • odborna instruktaz
  • profesionalita
  • nizka cena
  • ziadne nevidim

Allegria - firma na zazitky sa opat vyznamenala. Ved ktory muz by odolal takejto ponuke. Za 90 Eur, po kratkej bezpecnostnej instruktazi Vas odborny personal zoznami z jednotlivymi druhmi zbrani (az 6 zbrani), ako ich pouzivat, ich parametne, vyhody, ci nevyhody ich pouzitia. Nasledne ich dostanete do ruk aj s plnym zasobnikom ostrych nabojov. V tej chvili sa vsetko javi ako terc :D. Medzi zbranami najdete znamu 38-micku, klasicku "devinu", revolver 357 Magnum a nechyba ani skorpion :). K dispozicii dostanete 4 terce a kedze so sebou mozete vziat aj kamarata, na mieste je aj mala sutaz v presnosti strelby. Kazdeho potesi, ked vyhra nejaku stavku :). Dokopy dostanete moznost vystrelit takmer 100 nabojov. Mozem jednoznacne odporucit kazdemu.

Luxusný víkend pre zaľúbených

Luxusný víkend pre zaľúbených

• ubytovanie v zamku
  • nadherne a tiche prostredie
  • romanticky nadych zamku
  • nebude sa Vam chciet odist

Luxusny vikend v kastieli je pre vsetkych, ktori sa chcu odputat od kazdodenneho stresu, ci monotonnej prace. Po vikende sa budete citit odpocinuti a plni chuti do zivota. Stravit vikend na zamku je nadhernym prekvapenim pre Vasu polovicku, ktora Vam bude vdacna a urcite to oceni. Je to tiez nadherny zazitok pre vylet s priatelmi ci rodinou. Urcite si oddychnete a nacerpate novu energiu. Paci sa mi, ako je zamok zrekonstruovany, zachoval si stary vzhlad a napriek tomu je byvanie v nom luxusne a pohodlne. Prijemny je aj personal a tiez okolie. S parku pri kastieli je nadherna zahrada s fontanou. Izby su pekne zariadene a pohodlne. Cenu povazujem za primeranu kvalite poskytovanych slozieb. Tomuto zamku davam 9 bodov z 10. Urcite butede spokojni. Mozem ho len odporucit.

Zobrazujem 381 - 400 zo 410 recenzií 1...17 18 19 [ 20 ] 21