Dovolenka s karavanom

Popis produktu

Parametre produktu

Produkt nemá žiadne parametre.

Parametre produktu

Produkt nemá žiadne parametre.

Popis produktu

Čo ponúka Dovolenka s karavanom?

Už nechcete tráviť celú dovolenku na jednom mieste? Máte v sebe cestovateľského ducha? Zažite tú voľnosť a možnosť meniť miesto pobytu počas dovolenky. Cestujte bez starosti z vybavovania ubytovania, luxusne zariadenú izbu si veziete so sebou. Ponúkame Vám moderné, komfortné a hlavne najnovšie modely obytných automobilov. Dovolenka s karavanom je zážitkom, nie len pre partiu mladých ľudí ale aj pre rodiny s deťmi. Pred tým ako sa rozhodnete precestovať celú európu a zažiť čo ste ešte nezažili, Vám len u nás ponúkame malú ochutnávku - karavan na víkend (piatok večer - nedeľa večer).

Čo zahŕňa prenájom obytného automobilu? prenájom obytného auta s markízou neobmedzený počet kilometrov (mimo víkend špeciál - limit 300km, 20centov/km na každý ďaľší kilometer) diaľničné známky SK a Rakúsko havarijné a zákonné poistenie pre celú Európu vonkajšie sedenie pre 4 osoby základné vybavenie kuchyne 1 fľašu plynu (1 fľaša naviac pri prenájme na 14 a 21 dní) povinná výbava auta (lekárnička, reflexné vesty, trojuholník) chémia do WC (extra chémia do WC naviac pri prenájme na 14 a 21 dní) predlžovací kábel na elektriku napájacia hadica na vodu držiak na minimálne 3 bicykle parkovacie nohy

Prenájom Karavanu - kde a kedy?

  • Región: Celé Slovensko - vyzdvihnutie karavanu v Bratislave
  • Trvanie aktivity: 3 - 21 dní
  • Počet účastníkov: 1 - 6(cena je za Karavan)
  • Sezóna: celoročne (okrem mesiacov júl a august - termíny už obsadené)
  • Podmienky: Nájomník vozidla ku dňu prebratia obytného automobilu, ako i vodič(i) vozidla musí mať vodičský preukaz pre skupinu B, platný aspoň po dobu 2. rokov a dosiahnutý vek minimálne 25. rokov, platný vodičský a občiansky (identifikačný preukaz), s trvalým pobytom na území SR, ktorý predloží ku dňu podpisu zmluvy o nájme obytného automobilu, ďalej jednu faktúry, vystavenú na trvalú adresu nájomcu (napríklad voda, elektrika, plyn, mobilný telefón). Pri preberaní vozidla zaplatí nájomca vratnú kauciu 500,-€.

Kedy mi bude doručený poukaz na Dovolenku s karavanom a akú bude mať platnosť?

Termín doručenia poukazu na zážitok si môžte pozrieť kliknutím na nasledujúci odkaz- Termíny doručenia. Doba doručenia je závislá od zvoleného spôsob dopravy a platby.

Platnosť poukazu na zážitok je 12 mesiacov od dátumu vystavenia.

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Hodnotenia produktu

73 %
priemer z 3 hodnotení
5
2 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
1 ×

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.