Najnovšie recenzie zo sekcie Zážitky

Mushing - jazda psím záprahom

Mushing - jazda psím záprahom

• netypicky zazitok
  • az hodina jazdy
  • moznost vyskusat si riadenie
  • len pre jednu osobu

Mushing, teda jazdu psim zaprahom povazujem za netypicky zazitok, ktory je pre nase zemepisne sirky velmi netradicny. Jazdit sa da v zime, ked je zem dostatocne pokryta snehom. Za hodinu jazdy si uzijete mnozstvo zabavy a psy poriadne unavite. Za obrovsku vyhodu povazujem to, ze si riadenie mozete aj vyskusat a to Vam zarucene zvysi hladinu adrenalinu v krvi. Jednoznacne si odnesiete nezabudnutelny zazitok.

Pridané: 16. júna 2010

• prekvapenie, ktore nikto necaka
  • uzasny zazitok pre milovnikov rychlych aut
  • vsetko raz musi skoncit...

Jazda na Ferrari Modena 360 F1 je splnenym snom vsetkych milovnikov rychlych aut. Nemusite byt hned milionar a auto si kupit, ked si chcete zajazdit. To sa mi na tomto najviac paci. Staci nasetrit nieco malo cez 160 Eur a napisat firme, ze si chcete zajazdit, ci jazdu darovat niekomu blizkemu a oni uz vsetko zariadia za Vas. Za pol hodinu sa Vam zvysi hladina adrenalinu na maximum a zazijete zazitky, na ktore budete spominat do konca zivota. To mate zarucene. Paci sa mi aj pristup firmy, ktora Vam vo vsetkom vyjde v ustrety. Je to jedinecny a netypicky zazitok, ktory prekvapi vsetkych, pretoze takyto typ sluzieb nie je velmi rozsireny a znamy. Tymto darcekom si ziskate uplne kazdeho. Mozem jednoznacne odporucit.

Let balónom

Let balónom

• nezabudnutelny zazitok
  • naucite sa mnoho novych veci
  • spoznate novych ludi
  • miesto pristatia je vzdy zahadou

Let balonom povazujem za jeden z najkrajcih zazitkov. Je vhodny aj pre tych, ktori uprednostnuju pokojnejsie cinnosti pred adrenalinovymi. Za obrovsku vyhodu povazujem moznost pozriet sa na svet z vtacej perspektivy pocas celeho roka a naplno si pohlad vychutnat. Vdaka tomu, ze sa balon pohybuje len rychlostou vetra Vam nic neujde a v pokoji si mozete vychutnat pohlad na okolitu krajinu. Paci sa mi,z e prvoletci dostanu certifikat. Aj ked neletite prvykrat, stale je to jedinecny zazitok, vdaka tomu, ze miesto pristatia sa nikdy neda odhadnut a vzdy je originalne. Na let balonom sa musite obliect sportovo a dostatocne teplo, rpetoze tam hore je trochu zima (hlavne v chladnejsich obdobiach). Let balonom povazujem za jednu z veci, o ktorych sa hovori: "nezomri, kym nezazijes".

Military paintball

Military paintball

Pridané: 15. júna 2010

• nezabudnutelny zazitok
  • nemusite hned kupovat vybavenie
  • jeden krat nikdy nestaci

Hru paintball urcite poznate. Ak ste fanusikom adrenalinovych sportov, jednoznacne ju skuste. Vyhodu tejto ponuky vidim v tom, ze ak s paintballom len zacinate, este neviete, ci Vas bude bavit, mozete si ju prist vyskusat nazivo bez toho, aby ste mali nejake vybavenie. Ak sa Vam hra zapaci, potom odporucam kupit si vlastne vybavenie, pretoze donekonecna si ho prenajimat je financne velmi nakladne. Ked raz s paintballom zacnete, uz Vas nepusti, to Vam rucim. Ked pri ucu pocujete presvistat gulku, ktora bola urcena Vam, urcite Vas to nenecha chladnymi. Nastartujete vsetky svoje zmysly, lepsie sa skryjete, ked strelba ustane, vystrcite sa z ukrytu a palbu opatujete za podpory Vasich spoluhracov. Taktiez je to vhodne aj ako firemna akcia, vyborne to podporuje schopnnost pracovat v time.

Pridané: 13. marca 2010

• Prístup k zákazníkovi
  • Dobrá ponuka
  • Flexibilita
  • Nevýhoda bola, že som si to auto nemohol nechať...xi

Odporúčam každému fanúšikovi rýchlych aút ako je Ferrari.
Ako darček je to vynikajúci nápad a veľmi ma potešil, pretože som veľký fanúšik Ferrari a Formule 1.

Powerstrider - Skákacie chodúľe

Powerstrider - Skákacie chodúľe

Pridané: 14. januára 2010

• Nezvyčajný, fantastický zážitok.
  • Možnosť vyskúšať modernú technológiu v praxi.
  • Za zážitkom treba cestovať.
  • (pozor na cenu, jednotlivé ponuky sa líšia).

Fantastická skúsenosť. S týmto sa mi splnil sen o sedemmíľových čižmách. Bola to výborná skúsenosť, ktorá mi veľmi spríjemnila deň. Fantastická vecička, ktorú každému odporúčam vyskúšať. Super vec! :-)

Aroma masáž len

Aroma masáž len

Overený zákazník Allegria Overený zákazník

Pridané: 31. decembra 2009

Zakúpený v Allegria

• Teraz neni čas zájsť na aromatickú masáž , ale ako náhle budem mať voľno i s partnerom, zájdeme tam.
  • Nemám nijaké záporné veci ...

Skvelá firma na zážitky. Odporúčam každému.

Ford Mustang GT

Ford Mustang GT

Pridané: 5. decembra 2009

A pocuvaj,uz viem vsetko o tom aute len taka vedlajsia otazka... ci tia sportove ciary biele su nato namalovane alebo nalepene? diki za odpoved

Pridané: 10. novembra 2009

• Profesionalny pristup. Vsetko bolo dobre pripravene. Firma bola velmi flexibilna.
  • ziadne

Bol som si zajazdit u tej firmy na Ferrari a bol to pre mna jedinecny zazitok a tym som si splnil aj svoj davny sen o soferovani na takomto vozidle. Jednoznacne odporucam kazdemu kto je fanusikom Ferrari, rychlych aut. Dostal som to ako darcek, ktory som vobec necakal.

Zobrazujem 401 - 409 zo 409 recenzií 1...17 18 19 20 [ 21 ]