V pazúroch ŠtB - Brainteaselava Escape Room

Popis produktu

Parametre produktu

Produkt nemá žiadne parametre.

Parametre produktu

Produkt nemá žiadne parametre.

Popis produktu

Čo ponúka V pazúroch ŠtB - Brainteaselava Escape Room?

Vráť sa u nás o pár desaťročí späť, keď tajná polícia striehla na nepriateľov režimu. Vstúp do bytu, z ktorého veľa nešťastníkov zmizlo bez stopy. Unikneš z neho živí aj s dôležitými informáciami v boji za slobodu?

Brainteaselava Escape Room je dobrodružná zážitková aktivita pre skupinu 2 až 5 ľudí. Skupina je zatvorená do tematickej miestnosti s cieľom splniť tajnú misiu a dostať sa von v časovom limite 70 minút.

Ako prebieha V pazúroch ŠtB - Brainteaselava Escape Room?

Poriadne preskúmaj celú miestnosť, odhaľ význam zdanlivo zbytočných vecí a spájaj získané informácie. Každé správne riešenie Ťa posunie k cieľu a všetko postupne do seba zapadá. Nemusíš sa báť, ak budeš bezradní, pomôžeme Ti.

Dôležitých detailov je naozaj veľa a preto sa oplatí zdielať nápady a postrehy. Len dobre spolupracujúci tím môže nájsť cestu von. S bežiacim časom pribúda adrenalín, chladná hlava je však veľká devíza.

Dôležité informácie o zážitku V pazúroch ŠtB - Brainteaselava Escape Room?

  • Sezóna/počasie: Escape hru V pazúroch ŠtB si môžeš zahrať počas celého roka, bez ohľadu na počasie.
  • Podmienky: Vhodné pre všetkých. Osoby mladšie ako 14 rokov s doprovodom dospelej osoby. Rezerváciu je vhodné zrealizovať minimálne týždeň vopred. Zážitok je možné absolvovať kedykoľvek počas roka.

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.