Besniareň

Popis produktu

Parametre produktu

Produkt nemá žiadne parametre.

Parametre produktu

Produkt nemá žiadne parametre.

Popis produktu

Čo ponúka Besniareň?

Zavítaj do anti-stresového, duševno-relaxačného centra zábavy, kde sa môžeš uvoľniť, vybiť zo seba stres, zlosť a negatívnu energiu. Pokiaľ máš v sebe nahromadený hnev, cítiš sa ako bomba pár sekúnd pred výbuchom, alebo nevieš ako zvládať a ventilovať svoju zlosť, tak Besniereň je ako šitá na mieru pre tebe. Je to miesto, kde si môžeš “dať opraviť svoju náladu”, tak, ako dáš do autoservisu svoje auto, keď je pokazené.

Ako prebieha zážitok Besniareň?

V Besniarni ti pripravíme priestor, kde smieš rozbiť všetko, čo ti príde pod ruku. K dispozícii budeš mať rôzne predmety ako taniere, poháre, fľaše, televízor, elektroniku, nábytok, mobil!!!, vysávač, proste predmety každodenného charakteru, reálne veci, ktoré si určite aspoň raz v živote chcele chytiť a hodiť o stenu, alebo rozmlátiť, dokopať, proste “rozbiť na kašu”. V Besniarni si toto všetko môžeš dovoliť, bez obáv z polície, či porušenia zákona, môžeš sa v súkromí vyzúriť, vykričať a dostať zo seba von všetok hnev a zbytočnú agresiu. Alebo sa môžeš len tak zabaviť, skutočne netradičným, na Slovensku úplne novým spôsobom a byť na chvíľu sám sebou...

Než to u nás prvýkrát vyskúš, možno to pre teba bude vyzerať ako hračka, no poctivá demolícia je skutočne fyzicky náročná “fuška”. Preto je základný balík predmetov na rozbitie dômyselne zostavený. K dispozícii sú rôzne demolačné nástroje, od kladiva, cez sekeru až po kyjak. Zaručene preto z demoličnej miestnosti odídeš síce unavený, ale zato s úsmevom na tvári! Rozbitie čohokoľvek v BESNIARNI má skvelý anti-stres efekt, nikomu pri tom neublížiš, a najlepšie na tom je, že nemusíš potom upratovať po sebe tú spúšť.

Dôležité informácie o zážitku Besniareň:

  • Sezóna/počasie: Zažiť únik z Besniarni môžeš počas celého roka, bez ohľadu na počasie.
  • Podmienky: Vhodné pre všetkých. Rezerváciu je vhodné zrealizovať minimálne týždeň vopred. Zážitok je možné absolvovať kedykoľvek počas roka.

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.